Карти

Глибину стародавніх знань відкриють вам карти Таро — магічна система символів та знаків, що супроводжує людство на його земному шляху.

   Ніколи ви ще не були такі близькі до розгадки таємниць особистого життя, вплетеного, як нитка перлів, у магічну картину Світу…

   З колодою Таро ви відкриєте для себе не тільки океан нових вражень та емоцій, але й доторкнетесь до магічних знань для посвячених.

 

Коли вповзає в душу туман туги та сумнівів, на допомогу прийдуть карти Таро – інструмент Ігри, Надії, Передбачення.

 

Існує чотири основні версії походження карток Таро:

1. Єгипетська

2. Циганська

3. Версія Атлантиди

4. Каббалістична

Але, швидше за все, що, як і зазвичай буває в житті, істина десь посередині…

 

Точне походження карток нам невідоме. Їхньою прабатьківщиною дослідники називають Єгипет, Індію, Персію, Китай… Якщо ми пригадаємо, що багато винаходів робилися незалежно один від одного в різних регіонах світу, то все це може бути правдою.

   А ось уже перші згадки про карти в Європі зафіксовані десь із середини 14 століття. Можливо, що поширювалися карти країнами Європи внаслідок військових походів.

   Спочатку карти - це гра, елемент популярного дозвілля. Аж до 18 століття Таро — культурний мейнстрім середньовічного суспільства, улюблена розвага всіх верств населення.

   У середньовічній колоді було 56 карт. Малюнки ними змінювалися залежно від особливостей історичної доби, культурних та національних звичаїв. 22 карти старших арканів (власне, Таро) додали до колоди вже у 15 столітті. Їхні зображення створювалися художниками свого часу зазвичай на замовлення правлячої знаті.

   У 18 столітті Таро потрапили до рук тамплієрів, езотериків і масонів, але, можливо, серйозні окультно-езотеричні організації, які сформувалися і розвинулися до цього часу, взяли карти на озброєння і почали використовувати їх у своїх цілях. Масони вивчали Таро з погляду духовної системи, вплітаючи в криптографію малюнків свої знаки та символи, призначені лише для посвячених. Так зароджувалася містика та таємниця карт Таро.

 

Активні фільтри